2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Salaj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Simleu Silvaniei
Postat 27 mai 2024

Angajam MAȘINIST- Ambro SA

Localizare

Simleu Silvaniei

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Candidatul ideal

  • Liceu cu profil tehnic sau școală profesională;

  • Cunoștințe tehnice de bază în domeniul producției industriale / echipamente automatizate;

  • Experiența in unitați de producție industrială;

  • Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine.

Descrierea jobului

  • Asigură exploatarea utilajelor în condiții de eficiență și siguranţă;

  • Urmarește buna funcționare a echipamentelor și asigură desfașurarea continuă a procesului de producție;

  • Respectă procedurile de lucru și se încadrează în obiectivele stabilite (productivitate, cantitate de deșeu, consumuri specifice);

  • Respectă normele interne de SSM, PSI, mediu și gestiunea deșeurilor.

Oferim:

  • Loc de muncă sigur, într-o companie stabilă din punct de vedere financiar;

  • Training la locul de muncă;

  • Pachet salarial atractiv

Localitate

Simleu Silvaniei,

Salaj

Salaj, Simleu Silvaniei
ID: 270500266