2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
KRUHNEN EUROPE LOGISTIK SRL
Postat 06 iunie 2024

Angajam manipulanti marfa in Brasov

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 48440057

Pentru micro centrul nostru logistic din Brasov, din Str Cristianului Nr 1-3, angajam barbati sau femei dornici sa munceasca in echipa operationala

Munca consta in manipularea marfii (descarcare-incarcare) si pregatirea comenzilor

Oferim un loc de munca stabil si de viitor

Cerinte

Min 10 clase finalizate

Experienta pe un post similar

Rezistenta la efort fizic

Responsabilitati

Descarcarea si receptionarea marfurilor

Depozitarea corespunzatoare confrom procedurilor

Pregatirea marfurilor pentru incarcat

Incarcarea marfurilor in camioane

Program de lucru

L-V: interval 07:30 – 17:00

S: 07:30 – 14:00 (prin rotatie: la 2 saptamani)

Pachet de beneficii

Contract de munca perioada nedeterminata

Salariul brut: incepand de la 3.500 la 4.500 lei

Bonusuri de performanta: intre 50 si 400 lei net pe luna

Prima de implicare: intre 50 si 300 lei net pe luna

Uniforma de lucru si echipament protectie: tricou, sapca, vesta, salopeta, bocanci

Pentru angajari trimiteti CV-ul pe adresa de email sau contactati-ne telefonic la: 07********37

Prin trimiterea CV-ului  dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un email  la aceeasi adresa, in acest sens

Kruhnen Europe Logistik este un furnizor de servicii logistice, bazat pe tehnologie, pe experienta si expertiza fondatorilor, care conectează companile cu nevoile lantului de aprovizionare, inclusiv e-fulfillment si servicii integrate de curierat si transport, care sprijină cresterea si extinderea retailului electronic pentru companiile mici si mijlocii, a afacerilor omni-channel

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 261948935