2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Tulcea
  6. Personal necalificat - Tulcea
Postat Azi la 08:16

Angajam manipulanti la depozitul RAC74 din Tulcea

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO11368688

Descriere

CRITERII DE SELECTIE

Persoana organizata, serioasa si muncitoare.CERINTECorectitudine, seriozitate, punctualitate;Spirit practic, memorie vizuala buna;Detinerea atestatului de stivuitorist constituie un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI

Se asigura de instrarea si iesirea marfii in si din depozit;Participa activ la operatiunile de incarcare descarcare numarare a marfii si asezarea ordonata a ei in depozit;Asigura buna functionare a fluxurilor din depozit;Rapiditate si atentie in procesarea comenzilor si in operatiunile zilnice;

CE OFERIM

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si inovatoare;Mediu de lucru placut si prietenos;Pachet salarial motivant, in acord cu experienta si abilitatile tale;Oportunitati de dezvoltare profesionala.Daca esti o persoana serioasa si dedicata, te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie. Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

DESCRIEREA COMPANIEI

SC RAC 74 IMPEX SRL este o companie romaneasca de succes, cu o vechime de 26 de ani pe piata muncii, care comercializeaza o gama larga de produse, toate beneficiind de garantie si suport.Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara, la preturi competitive. Fiind in plina ascensiune, compania pune accent pe dezvoltarea continua si inovatie.

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 266621250