Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Prahova
  6. Manipulatori marfa - Ploiesti
Postat 23 mai 2022

Angajam Manipulant - Prahova

  • Tip job

    Full time

  • Ploiesti, Prahova

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Necalificat

Descriere

Candidatul ideal:

  • absolvent studii medii;
  • rezistenta la efort;

Descrierea jobului:

  • desfasoara activitati de manipulare produse finite;

Oferim:

  • un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune;
  •  posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei
  • tichete de masa, 20 lei/zi;

Alte beneficii:

  • Prima de Paste si Craciun;
  • asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public;
  • alte beneficii conform Contractului Colectiv de Munca incheiat la nivel de unitate;
ID: 232173178
User avatar

Liliana Munteanu

Member Since iulie 2016

Este online acum

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din