2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Maramures
  6. Manipulatori marfa - Baia Mare
Postat 24 aprilie 2024

Angajam manipulant pentru depozitul de butelii Baia Mare

Salariu

10 - 100 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visa

Grupul de firme MW angajeaza manipulant pentru depozitul de butelii din Baia Mare.

Candidatul Ideal - Atestat stivuitor constituie un avantaj, insa nu este obligatoriu

- Permis de conducere cat. B constituie un avantaj

- Flexibilitate si conditie fizica buna

- Atitudine pozitiva atat cu clientii cat si cu colegii de munca bazata pe respect reciproc.

Descrierea jobului

- Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a marfurilor in depozit conform procedurilor de lucru.

- Pregateste marfa destinata livrarii conform indicatiilor gestionarului.

- Asigura servirea clientilor cu marfa prin preluarea/predarea tuburilor.

- Intretine ordinea si curatenia in depozit

Beneficii

- Salariu atractiv

- Orele suplimentare se platesc extra

- Bonuri de masa sau de combustibil

- Conditii de munca avantajoase

- Prima de Paste si Craciun

- Nu se lucreaza in weekend

- Mediu de lucru placut

- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere

Pentru detalii, contactati 07********49

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268024279