2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
Postat 17 aprilie 2024

Angajam manipulant marfa pentru depozitul de biciclete si accesorii

Salariu

2 800 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma CROSS BIKE este importator unic in Romania al unor branduri de biciclete si accesorii.

Angajam manipulant marfa pentru depozitul de biciclete si accesorii.

Cerinte :

Atitudine pozitiva, seriozitate, implicare, responsabilitate,corectitudine ,atentie la detalii - Abilitati de planificare si organizare - Cazier judiciar curat.

Responsabilitati: - pregătirea mărfurilor la timp pentru expediere pe baza facturilor si avizelor emise si predarea acestora in prezenta gestionarului - manipularea eficienta si atenta a marfurilor ce fac parte din gestiunea punctului de lucru - manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, în funcţie de sortimente - încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare; - verificarea cantitativa si calitativa a mărfurilor ce intra sau ies din gestiunea punctului de lucru, numai pe baza de facturilor fiscale sau avize de insotire a marfurilor

Beneficii : Salariu 2800 Lei + Bonuri de masa

Perioada contract : nedeterminata

Rugam persoanele interesate sa trimita cv-ul.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266235025