2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Timis
  6. Manipulatori marfa - Timisoara
SC AGRII ROMANIA
Postat 30 aprilie 2024

Angajam manipulant marfa in depozit Ghiroda, Timis

Localizare

Timisoara

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Loc vacant: Manipulant Marfuri depozit

Locatie: Ghiroda, Jud Timis, Calea Lugojului 3

Responsabilitati principale

- incarcare/ descarcare  marfa;

- primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor se va realiza numai cu acordul sau avizul sefului ierarhic superior;

- ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;

- transmite catre superiorul ierarhic orice reclamatie privind expeditiile de marfa;

- participa la inventarierea lunara sau la solicitarea managerului direct a produselor din depozit.

Cerinte:

·       Nivel de studii: medii, posibilitate de atestare ISCIR

·       corect, ordonat

Program de lucru: 8 ore ; 1 Schimb, 08-16, in weekend nu se lucreaza

Contract perioada determinata (3 luni); cu posibilitate de prelungire

Pachet beneficii :

·       Salariu

·       Tichete de masa

·       Decontare transport lunar

Descriere companie:

Multinationala prezenta pe piata de agribusiness de mai bine de doua decenii, principalul furnizor de inputuri agricole.

Furnizor de servicii agronomice, tehnologii performante si sfaturi tehnice pentru solutii personalizate, care corespund nevoilor si cerintelor clientilor nostri.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269404000