2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Dolj
  6. Manipulatori marfa - Craiova
CasaNoastra - QFORT
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Manipulant Productie - Pielesti

Localizare

Craiova

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Manipulant Productie - Vopsitorie

Cerinte:

  • Absolvent studii profesionale sau medii;

  • Autorizatie ISCIR pentru operarea stivuitorului - reprezinta un avantaj;

  • Rezistenta la efort fizic prelungit si la munca repetitiva;

  • Aptitudini de organizare  si prioritizare a sarcinilor in functie de importanta lor;

  • Atentie la detalii, responsabilitate, punctualitate;

  • Disponibilitatea de a lucra in  schimburi.

Descrierea jobului:

  • Pregateste si manevreaza materia prima/ auxiliara, necesara in sectia Vopsitorie;

  • Executa operatiuni de manevrare a materiei prime/ auxiliare si a produselor vopsite;

  • Manevreaza materiile prime necesare activitatii sectiei in spatiile special destinate pentru depozitare.

 Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Ore suplimentare platite;

  • Transport gratuit oferit de companie pe rute prestabilite;

  • Stabilitatea locului de munca.

Asteptam un semn de la tine!

Ne poti trimite CV-ul tau sau ne poti contacta la numarul de telefon de pe anunt.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269090698