2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Dolj
  6. Manipulatori marfa - Craiova
RURIS IMPEX SRL
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Manipulant Marfa Depozit

Localizare

Craiova

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experienta

SC. RURIS IMPEX SRL angajeaza Manipulant Marfa Depozit - situat in Craiova, Bld Decebal nr 111!

Responsabilitati:

  • Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;

  • Asigurarea depozitarii marfurilor in conditii de siguranta;

  • Participarea la incarcarea / descarcarea marfurilor in / din autovehiculele de livrare;

  • Participarea la operatiuni de inventariere a marfii;

  • Mentinerea si asigurarea curateniei in depozit.

Cerinte:

  • Atentie la detalii;

  • Seriozitate, atitudine profesionala, lucru in echipa;

Oferta:

  • Salariu motivant;

  • Bonus lunar;

  • Tichete de masa;

  • Prime cu ocazia sarbatorilor;

  • Decontare transport (de maxim 200 RON, pentru distante mai mari de 15 km - fata de Craiova);

  • Echipamente de lucru;

Vrei sa pui bazele unei cariere pe termen lung alaturi de oameni profesionisti si prietenosi, vino in echipa, sa contribui si tu!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 260493732