Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Postat 09 septembrie 2024

Angajam Manipulant Marfa-Ambalator - Tekarom srl

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29419890

Descriere

 Tekarom angajeaza!

 Locatie job: strada Barajului nr.11 , Targu Mures.

Domeniu: Piese si accesorii auto.

Responsabilitati : - sortare, aranjare produse - pregatirea comenzilor pentru livrare - manipulare, ambalare produse pt. curier.

Cerinte : - persoana organizata, responsabila, meticuloasa - rabdare, atentie la detalii - dorinta de avansare profesionala -

Program lucru: luni-vineri 9,00-17,30 cu 30 minute pauza de masa.

Salariu net (in mana) 3000 lei pentru perioada de proba, dupa care salariul creste la 3300 lei in urmatoarele 6 luni.

Informatii telefonice si programare interviu: luni-vineri 9,00-17,30

Adresa email pt cv-uri: comenzi(at)tekarom.com

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 238719842