2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Stefanestii de Jos
Postat 05 iunie 2024

Angajam Manipulant marfa

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18796690

HSL SOLUTIONS angajeaza Manipulant marfa pentru depozitul de usi tehnice/industriale din Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov.

Responsabilitati:

- Receptionarea marfii, incarcarea, descarcarea in mijloacele de transport;

- Manipularea marfurilor din depozit;

- Pregatirea marfii pentru livrarea catre clienti conform comenzilor primite;

- Infolierea paletilor, depozitarea deseurilor provenite din ambalaje;

- Praticiparea la inventarierea stocurilor.

Cerinte:

- Cunostinte elementare privind manipularea si depozitarea marfurilor;

- Disponibilitate la efort fizic mediu;

- Abilitatea de a lucra in echipa;

- Seriozitate, simt de raspundere si capacitate de organizare;

- Respectarea ordinii si a curateniei in depozit;

- Insusirea si respectarea normelor de securitate si sanatate in munca si masurile de aplicare a acestora;

- Nivel studii scoala generala sau studii medii;

- Vechime in domeniu, 1 an;

- Autorizatie motostivuitor prezinta avantaj.

Program de lucru 09:00-17:30 L-V, contract de munca pe durata nederminata, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa, prime de Craciun si Paste, zile libere in sarbatorile legale.

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 270571133