2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Manipulant depozit - Palas Mall

Localizare

Iasi

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Responsabilitati:

  • asigură întreţinerea şi curăţenia magaziilor in care sunt depozitate lucrurile;

  • îşi desfăşoară activitatea în cadrul sectorului repartizat, pe toată durata programului de lucru, fără a părăsi sectorul, fără înştiintarea prealabilă a şefului direct;

  • foloseşte echipamenul de muncă specific activităţii;

  • sesizează şi aduce la cunoştinţa şefului direct, în cel mai scurt timp posibil, cazurile de deteriorare a mijloacelor fixe şi a altor bunuri din sectorul încredinţat;

  • anunţă superiorul ierarhic în legatură cu orice problemă apărută ce necesită rezolvare.

Cerințe:

  • Studii medii finalizate;

  • Atentie la detalii;

  • Rezistenta la efort fizic;

Beneficii:-

  • Spor de weekend;

  • Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;-

  • Condiţii de muncă într-o echipă cu multă experiență;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264544177