Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Suceava
  5. Alte locuri de munca - Scheia
Postat 12 februarie 2024

Angajăm - Manager Social Media

Localizare

Scheia

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Suntem în căutarea unui manager social media talentat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va fi pasionat de social media, creativ și capabil să conducă strategii eficiente pentru promovarea produselor noastre pe platformele de socializare.

Responsabilități:

- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media pentru creșterea prezenței online a produselor noastre

- Crearea și distribuirea de conținut captivant și relevant pentru diferitele platforme de socializare

- Monitorizarea și analiza performanței campaniilor de social media, ajustând strategiile în funcție de rezultate

- Gestionarea comunităților online și interacțiunea cu urmăritorii pentru a construi relații solide și pentru a răspunde la întrebări sau feedback

Cerințe:

- Experiență anterioară în gestionarea campaniilor de social media

- Abilități excelente de comunicare și redactare

- Cunoștințe solide despre analiza datelor și instrumentele de monitorizare a social media

- Creativitate și capacitatea de a genera idei inovatoare

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan

- Diploma de licență în marketing, comunicare sau domeniu similar

Dacă sunteți interesat/ă vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Localitate

Scheia,

Suceava

Locație exactă
Suceava, Scheia
ID: 266154179

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau