2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Brasov
  6. Asistent manager si secretariat - Brasov
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Manager Showroom / Depozit situat in Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO1437292

Angajam Manager Showroom / Depozit situat in Brasov, Bd. Grivitei nr. 22A1.

Compania se ocupa cu vanzarea de materiale pentru instalatii termice si sanitare, obiecte sanitare si produse pentru intretinerea instalatiilor, experitenta in acest domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Experienta in gestionarea magazinului si vanzarea produselor furnizate de companie;

Bune abilitati de coordonare, experienta in managementul unei echipe de minimum 3 angajati;

Spirit antreprenorial;

Bune abilitati de analiza, organizare si planificare;

Atitudine orientata catre client;

Cunostinte operare PC, MS Office.

Efectuarea comenzilor pentru aprovizionarea magazinului;

Implementarea strategiilor de vanzare pentru a creste veniturile si pentru a imbunatati experienta clientilor;

Monitorizarea si gestionarea stocurilor de produse pentru a evita pierderile si pentru a asigura o disponibilitate constanta a produselor;

Gestionarea inventarului;

Asigurarea afisarii corecte a preturilor produselor;

Implementarea promotiilor in magazin.

Beneficii

Pachet salarial atractiv, tichete de masa.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269413010