2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Alba
  6. Asistent manager si secretariat - Alba Iulia
Postat Azi la 10:22

Angajam Manager Operational

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Compania EURO TEAM GB SPEDITION este în căutarea unui Manager Operațional dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Ne dorim să aducem în echipă un lider puternic, cu abilități remarcabile de organizare și gestionare a resurselor.

Locație: Alba Iulia, Romania

Responsabilități principale:

·        Gestionarea echipei operaționale, oferind suport și îndrumare pentru atingerea obiectivelor stabilite.

·        Monitorizarea bugetului și a costurilor echipei operaționale pentru a asigura conformitatea cu obiectivele financiare.

·        Identificarea și implementarea oportunităților de optimizare a eficienței și a productivității. Supervizarea, coordonarea si dezvoltarea portofoliului de parteneri de transport ai companiei.

·        Oferirea de suport pentru departamentul comercial prin rezolvarea optima a solicitarilor primite.

·        Dezvoltarea si implementarea strategiilor operationale.

Cerințe:

·        Experiență relevantă într-un rol similar, cu o experiență anterioară în gestionarea echipei și a operațiunilor.

·        Abilități excelente de comunicare și leadership, cu capacitatea de a motiva și de a inspira echipa.

·        Capacitate de a dezvolta strategii operaționale și de a le implementa cu succes.

·        Cunoștințe solide de gestionare a proiectelor și abilități analitice excelente.

·        Orientare către rezultate, cu o atenție deosebită pentru detalii și calitate.

Beneficii:

·        Pachet salarial competitiv.

·        Prime de sarbatori

·        Team building

·        Bonusuri trimestriale la atingerea obiectivelor

·        Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică, într-un mediu stimulant și colaborativ.

·        Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 269535475