2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Prahova
  6. Personal necalificat - Ploiesti
Silviu Popa
Postat 29 mai 2024

Angajam magazioner pentru un venit cuprins intre 6000-6500 ron net

Salariu

5 500 - 6 500 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerințele postului

·        Domeniul de bază al activității: Magazioner instalatii pentru constructii

·        Experiența pe o poziție similară: experiență pe un post similar min. 3 ani

·        Studiile de bază: calificare de magazioner in domeniu instalatii pentru constructii

·        Altele: permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)

  • Disponibilitate pentru deplasare in tara - OBLIGATORIU

Responsabilitatiile postului:

-     Primeste materialele care se aprovizioneaza , verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza cat este posibil calitatea acestora. Raspunde de depozitarea lor in bune conditiuni pentru a se ezita degradarea respectandu-se si normele de protectia muncii si PSI .

-     Asigura integritatea tuturor materialelor, a utilajelor de mica mecanizare si a sculelor de mana din dotarea firmei.

-     Efectuarea necesarelor de scule pentru lucrariile ce urmeaza sa se execute

-     Intocmeste bonurilor de materiale si inventar si le transmite in atentia sefului de departament sau punctului de lucru.

-     Anunta seful de compartiment aprovizionare cand stocurile la anumite materiale sunt epuizate sau nu au miscare.

-     Distribuie echipamentul de protectia muncii si tine evidenta acestuia

- Semneaza fisele de lichidare a celor ce parasesc firma, numai dupa o atenta verificare a inventarelor personale si a bonurilor .

- Tine evidenta elementelor ce compun schelele obisnuite din dotarea firmei. Raspunde de depozitarea si de remedierea defectiunilor ce pot conduce la accidente de munca.

- Elibereaza motorina si benzina in cantitatile trecute pe bonurile care indica numarul autovehiculului sau denumirea utilajului pe care se solicita combustibilul respectiv

Salarizare & beneficii:

-     Venit intre 6000-6500 lei negociabil si se stabileste in functie de expertiza.

-     Compania asigura echipamentul de protectia muncii, transportul si cazarea angajatilor sau se deconteaza 100%

-     Posibilitatea de a avansa pe posturi superioare (se va prezenta sistemul de avansare/promovare la discutiile de angajare)

  • Pentru a nu pierde oportunitatea suna la numarul 07******14, locurile pot deveni idisponibile in scurt timp.

  • Va solicit sa ma contactati telefonic, nu raspund la mesaje.

P.S. Poti anunta colegi, prieteni sau cunostinte care sunt in cautarea unui loc de munca atractiv pe acest domeniu si pe acest rol.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 259195803