2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
BENCHMARK ELECTRONICS ROMANIA SRL
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Magaziner

Localizare

Brasov

Descriere

Responsabilitati:

  • Preia materiale din zona de Receptie/Inspectie si le transfera fizic si scriptic pe locatiile din magazie;

  • Participa la pregatirea necesarului de material pentru linia de productie;

  • Asigura identificarea corecta atat a materialelor stocate in depozit cat si a materialelor eliberate in linia de productie;

  • Preia materialele retur in vederea tranzactionarii acestora pe locatiile din depozit;

  • Asigura tranzactionarea in sistemul ERP a componentelor mutate fizic.

Cerinte:

  • Studii medii;

  • Cunostinte operare PC, nivel mediu;

  • Capacitate de comunicare si lucru in echipa;

  • Receptivitate la sarcini noi;

  • Adaptabilitate;

  • Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi;

Beneficii:

  • Tichete de masa in valoare de 35 lei/zi;

  • Subventie la cantina, maxim 10 lei/zi;

  • Spor de 50% pentru orele efectuate noaptea (schimbul 3);

  • Ore suplimentare platite dublu;

  • Prime de Paste si de Craciun;

  • Prima de prezenta oferita trimestrial de 200 lei net;

  • Pachet servicii medicale Medlife;

  • Bonus recomandare nou angajat;

  • Formare si dezvoltare la locul de munca;

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Transport asigurat din Brasov, Stupini, Codlea, Ghimbav, Zarnesti, Rasnov, Cristian, Sacele;

  • 21 zile de concediu;

  • 1 zi de concediu pt ziua de nastere.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268531820