2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Fabrici, depozite
  5. Fabrici, depozite - Sibiu
  6. Fabrici, depozite - Sibiu
Barona Finland
Postat Azi la 13:05

Angajam Macelari Finlanda

Localizare

Sibiu

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Angajăm măcelari pentru o poziție sezonieră în Finlanda, Outokumpu.

Dacă ai experiență în domeniu și dacă îți dorești să te muți în una dintre țările nordice, nu ezita să aplici pentru acest post de muncă și să faci parte din echipa Barona!

Angajăm măcelari cu experiență pentru unul dintre cei mai mari producători de carne din Finlanda, localizat în zona Outokumpu, în Finlanda. Experiența anterioară în măcelărie este o cerință obligatorie, întrucât nu se oferă un training aprofundat la locul de muncă.

Îți propunem un contract de muncă pe o perioadă de 4 luni, încheiat cu companie finlandeză.

Există posibilitatea de a extinde contractul de muncă și de a continua munca în cadrul unei alte locații în Finlanda. Sperăm că ai disponibilitate imediată, și că poți începe munca cât mai curând posibil.

Îți asigurăm și cazarea contra-cost, estimată la aproximativ 240 Euro pe lună pentru o cameră comună.

Salariul de bază este de 14,53 Euro brut/oră, însă luând în calcul bonusurile de producție și orele adiționale de muncă, un specialist cu experiență poate ajunge și la un salariu de 25 Euro brut/oră.

Program de lucru pe lună este de 175 ore, aproximativ 43,75 ore/săptămână. Prin urmare, ai posibilitatea de a lucra mai mult și de a câștiga mai mult!

Angajându-te la Barona, vei beneficia de:

  • Contract de muncă finlandez pe durată determinată, bazat pe contractul colectiv de muncă din Finlanda

  • Job full-time cu aproximativ 43,75 ore/săptămâmă

  • Lucru într-un mediu multicultural, prietenos și calm

  • Asigurare medicală acordată de angajator după prima lună de la angajare

  • Asistență medicală acordată de echipa noastră de well-being

  • Locuință asigurată, contra-cost

  • Asistență pentru relocare

  • Alte beneficii Barona precum oferte promoționale la săli de sport și alte servicii

Responsabilitati

Ești candidatul potrivit pentru această pozitie, dacă ai:

  • Experientă de muncă ca macelar - este o condiție obligatorie

  • Cunoștințe de limbă engleză la nivel comunicativ (B1 cel puțin)

  • Condiție fizică bună

  • Disponibilitate de a lucra într-un mediu rece (+4 grade Celsius)

  • Disponibilitate de a lucra în ture de muncă

  • Certificatul de igienă și testele pentru Salmonella reprezintă un avantaj, dar se pot face

  • gratuit în Finlanda, dacă nu le deții.

  • Dacă vrei să afli mai multe detalli despre acest post, aplică cu un CV în limba engleză și așteaptă să fii sunat pentru un interviu!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 270630604