2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Timis
  6. Operatori utilaje - Timisoara
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Macaragiu

Salariu

7 000 - 8 000 lei

Localizare

Timisoara

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Firmă de construcții angajează macaragiu la sediul din Timișoara, județul Timiș, România.

Responsabilități:

- Operarea și controlul macaralelor pentru ridicarea/mutarea materialelor și echipamentelor grele într-un mod sigur și eficient.

- Respectarea strictă a procedurilor de siguranță și a regulilor de operare a macaralelor.

- Comunicarea eficientă cu echipa pentru a asigura ridicarea și mutarea corectă a încărcăturilor.

Cerințe:

- Experiență anterioară în operarea macaralelor.

- Certificare și licențiere valabilă pentru operarea macaralelor.

- Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

- Salariu competitiv.

- Mediu de lucru sigur și profesional.

Pentru mai multe informații sau pentru a aplica, te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon afisat. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu viitorul nostru macaragiu!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269201923