2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Buzau
  6. Tamplari si montatori mobilier - Ramnicu Sarat
Postat 10 aprilie 2024

Angajam lucratori cu experienta debitare/ montare mobilier

Localizare

Ramnicu Sarat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 33226692

Societatea SC MOBILCONF ADRIANA SRL cauta sa angajeze lucratori cu experienta (calificati/necalificati) in atelierul de productie mobilier din Ramnicu Sarat.

Atelierul este situat la adresa: Strada Podgoriei Nr. 1, Loc. Ramnicu Sarat, Jud. Buzau

Principalele responsabilitati:

- Debitare placi PAL dupa diagrama;

- Aplicare Cant;

- Montare corpuri de mobilier in atelier sau la sediul clientului, impreuna cu echipa de lucru

Oferim:

-Contract de munca perioada nedeterminata

- Program de lucru de la 08:00-16:30 ( Luni-Vineri)

- Salariul se negociaza in functie de pregatirea si cunostintele canditatului

- Orele suplimentare (daca este cazul) platite

- Atelier dotat cu utilaje performante de lucru si incalzit

- Posibilitatea de a utiliza utilajele din atelier (in zilele de sambata) pentru lucrari proprii.

Permisul de conducere categoria B reprezinta un mare avantaj

Localitate

Ramnicu Sarat,

Buzau

Buzau, Ramnicu Sarat
ID: 268846675