2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Giurgiu
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Giurgiu
Resurse Umane
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Lucrator Tehnician depozit din Zona Libera GIURGIU

Localizare

Giurgiu

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Beneficii:

  • salariu fix;

  • tichete de masa de 40 lei;

  • program de muncă de luni pana vineri 09.00 – 17.30, cu jumatate de ora pauza de masa

 Responsabilități:

  • Intretinere echipamente si utilaje din depozit;

  • Verificarea functionalitatii echipamentelor si utilajelor;

  • Receptie si pregatire marfa;

  • Informarea șefilor ierarhici despre stadiul sarcinilor și/sau orice neregulă constatată;

  • Efectueaza interventii in conditii de securitate, in conformitate cu legislatia si normele de tehnica securitatii muncii si PSI specifice locului de munca;

  • Indeplinirea oricăror atribuții specifice postului dispuse de conducerea compartimentului și a societății;

 Cerințe:

  • Persoană serioasă, responsabilă, energică, onestă, atentă la detalii

  • Capacitate de organizare și planificare

  • Studii tehnice (Lacatus mecanic, Electrician) constituie un avantaj

  • Abilități de a lucra in echipă

Localitate

Giurgiu,

Giurgiu

Giurgiu
ID: 269195911