2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Sibiu
  6. Personal necalificat - Sibiu
Postat 24 aprilie 2024

Angajam lucrator logistica - picker depozit Roll Fast Sibiu

Salariu

3 000 - 3 840 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO10064214

Descriere

Descriere post:

Picker / lucrator depozit / manipulant marfa (accesorii, marfa generala, in general piese medii si mici de greutate mica); venituri angajare minim 3.840 lei net incluzand bonuri de masa

Locatie:

Sibiu, str. Malului Nr.7 - depozit Roll Fast

Candidatul ideal:

Are cazierul curat;

Meticulos si responsabil, atent la detalii;

Cumsecade, cu initiativa, bun lucrator in echipa;

Responsabilități:

Receptia, verificarea si ambalarea marfurilor din domeniul accesoriilor auto, in general;

Sortarea, scanarea si manipularea produselor;

Aranjarea marfurilor in depozit, pe rafturi si zonele special amenajate;

Pregatirea comenzilor cerute in mod curent de clientii companiei;

Cerințe:

Minim 10 clase;

Persoana responsabila, serioasă, determinată, punctuală şi atentă la detalii;

Rezistentă la efort fizic de intensitate medie.

Ce oferim:

Contract pe perioadă nedeterminată;

Venit lunar net: peste 3840 lei format din salariu fix 3000 lei si 840 lei valoarea maxima actuala in lei in bonuri de masa.

Bonurile de masa vor fi mereu la valoarea maxima admisa de stat. Oferim renegociere dupa 3 luni de la angajare - in cele mai multe cazuri urmata de o crestere a salariului. Salariul creste ulterior in proportie stricta cu aportul in rezultate al angajatului si cu vechimea in firma si intotdeauna anual in functie de inflatie si nivelul de trai.

Program de lucru: 08:00 - 16:00 , de luni pana vineri, sambetele si duminicile liber. O data pe an este posibil sa lucram si sambata, e obicei cu ocazia inventarului anual.

21 zile de concediu;

Mediu de lucru placut cu deschidere catre angajati.

Va rugam sa aplicati cu CV relevant si actualizat. Va rugam sa transmitetti eventualele intrebari pe adresa de email a contului nostru.

Va multumim!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269150727