2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
Postat 25 aprilie 2024

Angajăm Lucrător întreținere și mentenanță hotel - Poiana Brașov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 5479061

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Lucrător specializat în întreținere și mentenanță care să se alăture departamentului Tehnic din cadrul Ana Hotels Sport Poiana Brașov.

Cerințe

  • calificarea de electrician este un avantaj

  • cunoștințe minime în domeniul electric și al instalațiilor sanitare

  • atenție la detalii

  • abilitatea de a rezolva problemele tehnice în mod eficient

  • disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și în ture de noapte

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Asistarea în efectuarea inspecțiilor de rutină și întreținerea echipamentelor și instalațiilor hotelului.

  • Participarea la identificarea și remedierea defecțiunilor în timp util, inclusiv la instalațiile electrice și sanitare.

  • Respectarea normelor și procedurilor de siguranță în timpul desfășurării activităților de întreținere și reparații.

  • Colaborarea cu echipa pentru a prioritiza și a rezolva problemele legate de întreținerea hotelului.

Beneficii:

  • tichete de masă în valoare de 35 de lei/zi lucrată/masă de prânz

  • transport asigurat din Livada Poștei

  • asigurare medicală Signal Iduna

  • abonament Bookster

  • acces la programe de formare și dezvoltare profesională

Descrierea companiei

Ana Hotels Poiana Brașov este un complex de lux alcătuit din 3 hoteluri (Sport 4 | Bradul 4 | Poiana 3), situat la baza Masivului Postăvarul, în Poiana Brașov. Complexul include peste 170 de camere de 4, un centru SPA de peste 2000mp (Ana Spa - cu piscină, jacuzzi interior și exterior, saune, sală de fitness, masaj), un restaurant cu specific tradițional și internațional (restaurant Altitude), Kids Club și, în timpul sezonului de iarnă, școală de schi (Ana Ski & Snowboard School) și un centru de închiriere echipamente.

Complexul ANA Hotels Poiana Brașov face parte din cel mai mare grup hotelier privat românesc, ANA Hotels. Compania deține și operează, de asemenea, hotelurile InterContinental Athénée Palace Bucharest, Crowne Plaza Bucharest cu ANA Spa, Ana Hotels Europa Eforie Nord care include centrul SPA - ANA Health Spa, precum și operatorul instalațiilor de schi din Poiana Brașov – ANA Teleferic, care a adăugat recent în portofoliul său Restaurantul Panoramic de pe Vf. Tâmpa din orașul Brașov.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268881795