2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Giurgiu
  6. Personal necalificat - Giurgiu
Postat 25 aprilie 2024

Angajam lucrator depozit / picker Giurgiu

Salariu

2 800 - 3 500 lei

Localizare

Giurgiu

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO41208387

Descriere

Hai în echipa Huboxx:

Căutam un coleg nou pentru poziția de LUCRĂTOR DEPOZIT/PICKER. Dacă ești responsabil, ambițios și atent la detalii, aplică pentru job și ajuta-ne să le oferim în continuare clienților noștri servicii ireproşabile, precum şi cea mai buna experiență de cumpărare! Experiența reprezintă mereu un plus, însa poți aplica şi dacă nu ai avut încă ocazia să o dobândești.

Candidatul Ideal

Ținem cont de:

  • Experiența anterioară de lucru într-un depozit;

  • Studii medii absolvite;

  • Capacitatea de a fi ordonat și atent la detalii;

  • Abilitatea de a lucra în echipă;

  • Capacitate la efort fizic;

  • Autorizația ISCIR (stivuitorist) reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Locație: Giurgiu, Str. Drumul Serei, Depozit Huboxx

Veți avea în vedere

  • Recepția mărfii/produselor;

  • Repartizarea mărfii în zonele de depozitare conform procedurilor interne;

  • Participarea activă la operațiunile de încărcare/descărcare;

  • Participarea la inventarele organizate în cadrul depozitului;

  • Pregătirea produse conform comenzilor primite (picking);

  • Activități zilnice de întreținere și sarcini privind păstrarea și efectuarea curățeniei în depozit;

  • Inventarul produselor.

Scopul nostru este să creștem împreună și de aceea îți oferim:

  • Salariu corelat cu efortul și experiența;

  • Program de lucru 8h, de la 09:00 la 18:00 de luni până vineri;

  • Îndrumare permanentă;

  • Posibilitatea de a avansa.

Despre noi:

Huboxx este un brand al calitații care oferă clienților cele mai bune servicii transfrontaliere de transport, call center și fulfillment între Romania și Bulgaria.

În spatele Huboxx se află o echipă întreagă și dedicată de profesioniști cu o vastă experiență în aceste domenii gata oricând să prezinte clienților beneficiile extinderii afacerilor și pe plan internațional.

Huboxx are în prezent trei depozite – Giurgiu (Romania), București ( Romania) și în Ruse (Bulgaria), acestea fiind echipate cu tehnologie de ultima generație, astfel încat să se poată îndeplini cu ușurință nevoile clienților noștri.

Localitate

Giurgiu,

Giurgiu

Giurgiu
ID: 268041696