2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Iasi
  6. Manipulatori marfa - Iasi
Conex Distribution
Postat 02 mai 2024

Angajam lucrator depozit / Picker

Salariu

2 200 - 2 400 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 16019310

Conex Distribution, distribuitor piese si accesorii auto, angajeaza lucrator depozit/ picker pentru depozitul central din Iasi

Responsabilitati:

  • descarcare marfa

  • asezarea marfa pe rafturi

  • colectarea comenzilor din depozit cu ajutorul unui scaner portabil, dupa codurile din comanda;

  • impachetarea si etichetarea produselor in colete;

  • manipulare marfa;

Cerinte:

  • studii, minim 10 clase;

  • experienta diversa de lucru in depozit, constituie avantaj;

  • disponibilitate pentru efort fizic moderat, stare de sanatate buna si fara cazier judiciar;

  • atentie la detalii, rapiditate in efectuarea activitatilor;

Beneficii

  • pachet salarial motivant (2200-2400 lei net);

  • tichete de masa (40 lei/zi);

  • decontare transport public in comun;

  • abonament medical (Clinica Medlife);

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 244943617