2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Iasi
  6. Personal necalificat - Miroslava
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Lucrator Curatenie - Family Miroslava

Localizare

Miroslava

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descriere job:

Postul este responsabil de asigurarea măsurilor de curățenie și îngrijire a spațiilor indicate.

Responsabilități:

  • Asigură întreținerea și curățenia locației indicate;

  • Răspunde de buna funcționare a activității de curătenie, îngrijire și întreținere a perimetrului repartizat;

  • Gestionează problemele apărute și le soluționează în timp util.

Cerințe:

  • Studii obligatorii - 10 clase;

  • Rezistență la muncă susținută;

  • Seriozitate și punctualitate;

  • Program de lucru în ture.

Beneficii:

  • Spor de weekend;

  • Tichete de masă în valoare de 30 Ron/zi;

  • Abonament medical privat;

  • Condiţii de muncă într-o echipă cu multă experiență.

Localitate

Miroslava,

Iasi

Iasi, Miroslava
ID: 257315853