2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Postat 03 iunie 2024

Angajăm lucrător comercial - VAPESHOP SMOKEMANIA

Salariu

2 700 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajăm lucrător comercial pentru unul dintre cele mai mari magazine de țigări electronice din România, situat în zona centrală a Bucureștiului, aproape de stația de metrou Ștefan cel Mare.

Atribuții:

- consilierea clienților înspre cea mai bună opțiune pentru nevoile și nivelul lor de experiență, în limitele impuse de client

- apelarea la întreaga paletă de instrumente de vânzare, precum prezentările de opțiuni pentru nevoi specifice, lucrul direct la raft și suport tehnic

- vânzarea produselor parcurgând toți pașii de vânzare, inclusiv încasarea contravalorii produselor achiziționate și operarea acestora în sistemul de contabilitate

- recepționarea mărfurile conform facturilor și sesizarea neregulilor constatate,

- aranjarea produsele pe rafturi și a prețurilor corespondente,

- participarea periodică la inventarierea stocurilor din magazin;

- oferirea de suport telefonic clienților care apelează magazinul,

- completarea corectă și completă a actelor administrative ce țin de magazin,

- întretinerea spatiului comercial, din punct de vedere igenic si estetic,

– mentinerea relației cu clienții existenți și furnizarea către aceștia de suport post vânzare;

– atragerea de noi clienți.

Cerințe:

- persoană organizată și ordonată, serioasă și muncitoare,

- simț comercial, spirit de echipă, onestitate și transparență,

- persoană comunicativă, sociabilă, răbdătoare din punct de vedere al relației cu clienții,

- experiența în muncă cu publicul și domeniul retail prezintă un avantaj,

- cunoștințele despre domeniu vapatului sunt binevenite, însă nu reprezintă o cerință obligatorie; ulterior familiarizării cu magazinul și produsele, este necesar să cunoști toate produsele și utilitatea acestora.

Oferim :

  • pachet motivant format din salariu fix,

  • posibilitatea de dezvoltare personală

  • mediu de lucru profesionist, competitiv,

  • majorari salariale direct proporționale cu competența dobândită pe parcurs,

  • suport permanent din partea echipei pentru identificarea și rezolvarea problemelor care pot apărea.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, vom avea nevoie de un CV.

Ne puteți contacta printr-un mesaj sau apel telefonic.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266500849