2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Cluj
  6. Personal Fast Food - Cluj-Napoca
Postat 12 aprilie 2024

Angajam lucrator comercial part-time La Sandwicherie

Salariu

1 500 - 2 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO31177992

La Sandwicherie angajeaza casier pentru punctul de lucru din Hasdeu.

Responsabilitati :

Intampinarea si servirea rapida a clientilor, incasarea produselor

Prepararea produselor (sandwichuri, salate).

Mentinerea curateniei in spatiul de vanzare.

Cerinte :

Cautam o persoana ingrijita, carismatica, sociabila care stie sa interactioneze cu clientii. Nu este nevoie de experienta. Cunoasterea unei limbi straine (engleza sau franceza) reprezinta un avantaj.

Programul de lucru este de 4 sau 6 ore, de luni pana vineri, in intervalul orar 8-18. Program flexibil pentru studenti.

Mai multe detalii la telefon.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 259792834