2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Constanta
  6. Manipulatori marfa - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Angajăm Lucrător comercial in depozit

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18338137

Epix Trade angajează pentru magazinul și depozitul din Constanța persoană care să ocupe poziția de lucrător comercial (operator depozit manipulant marfă).

Cerințe post:

- studii medii finalizate

- experiență în muncă minim 1 an

- seriozitate, atenție la detalii, atitudine pozitivă, integritate

- capacitate de organizare și eficiență la locul de muncă

- avantaj: cunoștințe tehnice generale, permis de conducere cat. B

Descriere post:

- Recepţionează și verifică marfa potrivit instrucţiunilor de cantitate și calitate și se asigură că toate produsele sunt depozitate conform procedurilor interne

- Împachetează produsele și pregăteşte coletele pentru expediere, conform standardelor solicitate și verifică conformitarea cu documentele de livrare

- Contribuie la respectarea normelor și condițiilor specifice de depozitare a produselor

- Asigură ordinea şi a curăţenia la locul de muncă

- Este responsabil de siguranța și aranjarea optimă a stocului de marfă din magazine si depozit

- Manipulează marfa în magazin și în depozit

- Participă la operațiuni de încărcare descărcăre a mărfii

- Asigurarea prezenţei şi coerenţei informaţiilor referitoare la preţ

- Oferirea de ajutor clienţilor la manipularea produselor voluminoase, după caz;

- Participă la efectuarea inventarelor periodice

Beneficii:

- Salariu în funcție de experiență + bonus performanță

- Bonuri de masă

- Program de lucru de luni până vineri 08:30-17:00 (30 min. pauză de masă)

- Mediu de lucru plăcut

Despre noi:

Suntem firmă importatoare care deține atât magazin de retail, cât și magazin online ce comercializează produse specifice domeniului nautic. Te așteptăm în echipa noastră!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269494780