Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Brasov
  6. Personal Fast Food - Brasov
Postat 15 octombrie 2021

Angajam lucrator comercial fast food si raion peste la SELGROS Brasov

  • Tip job

    Full time

  • Brasov, Brasov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

CV-urile se pot depune si la Biroul Informatii Clienti din cadrul magazinului SELGROS Brasov precum si pe site-ul companiei la adresa www.selgros.ro la sectiunea “Cariere”

Responsabilități (lucrator comercial fast food ):

- pregătirea produselor pentru obținerea de preparate

- consilierea clienților

- prelucrarea produselor, prepararea de produse/preparate

- plasarea corespunzătoare și la timp a mărfii/preparatelor în suprafața de vânzare

- verificarea conformității și a termenelor de valabilitate ale produselor expuse

- facturarea corectă a produselor achiziționate de clienți la casa de marcat

- operarea modalităților de plată (numerar, ordin de plată, CEC, tichete de masă/cadou, etc.)

- pregătirea și participarea la inventare

Responsabilități (lucrator comercial raion Peste)

- plasarea corespunzatoare a articolelor la raft ;

-executarea proceselor de curățare, eviscerare și filetare a peștelui

-participarea la procesele de pregătire și ambalare a peștelui/produselor derivate din pește

- recepționarea mărfii conform normelor și procedurilor în vigoare

- informarea clientilor cu privire la sortimentul din raion;

- asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca.

Cerinţe:

- studii medii

- experienţă comercială relevantă

-studii medii de specialitate sau certificat de calificare (pt. Lucrator comercial raion Peste)

- capacitate de lucru în echipă

- gândire organizată, analitică şi flexibilă

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;

- tichete de masa;

- spor de sâmbătă, duminică, sărbătoare legală;

-beneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere, căsătorie, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate

- oportunitatea unei cariere într-un concern internațional;

- sistem informatic performant și logistică modernă.

*beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

ID: 226379498

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din