2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Fabrici, depozite
  5. Fabrici, depozite - Bucuresti - Ilfov
  6. Fabrici, depozite - Bucuresti
  7. Fabrici, depozite - Sectorul 5
InterJobs Recrutare
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Laminatori fibra sticla cu engleza - Productie barci in Olanda

Salariu

2 000 - 2 400 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: AlteleRecrutare la distanta

Angajăm Laminatori fibră de sticlă pentru lucrări în Olanda. Activitatea se desfășoară la companii ce produc bărci, yacht-uri, vase de croazieră.

Ofertă:

- salariu de început între 12,50 - 14 Euro net/oră, în funcție de experiența anterioară;

- program de lucru full-time;

- job stabil, pe perioadă nedeterminată;

- angajare cu contract românesc, detașare în Olanda prin formularul A1;

- cazare gratuită și mașină de serviciu asigurată în Olanda;

- echipament de lucru.

Responsabilități:

- laminarea manuală a bărcilor: aplicare straturi de gelcoat și fibră de sticlă, conform cu instrucțiunile de lucru;

- eliminare surplus de material și decofrare matriță;

- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;

- lucru individual și în echipă.

Candidatul ideal:

- cunoaște proprietățile rășinilor și a fibrei de sticlă;

- 2+ ani experiență practică ca laminator;

- interpretare plan/ desen tehnic;

- limba engleză la nivel conversațional/ mediu (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B (avantaj);

- persoană responsabilă, muncitoare, cu precizie și atenție la detalii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 248699405