2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Postat 10 aprilie 2024

Angajăm Lăcătuș Mecanic

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Gi Group România recrutează Lăcătuș Mecanic pentru clientul său, unul dintre cei mai mari producători mondiali de lactate din lume.

Program de lucru: 3 schimburi

Responsabilități:

  • Întreținere și reparații universale;

  • Asigură lucrările de întreținere, reparare și verificare a stării de funcționare a utilajelor industriale în scopul funcționării optime a acestora.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în domeniu;

  • Cunoștințe de desen tehnic, hidraulică și aer comprimat.

Beneficii:

  • Tichete de masă 30 de lei/zi;

  • Transport asigurat prin rute prestabilite;

  • Zile libere în funcție de vechimea în muncă, minim 22 zile/an;

  • Zi liberă la aniversarea zilei de naștere a salariatului, alte zile libere pentru diverse evenimente de familie (căsătorie, naștere copil).

  • Spor pentru munca în weekend: 30%, ore suplimentare: 75%, ore sărbătoare legală 100%, noapte 25% (conform legii).

  • Transport asigurat prin rute prestabilite.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268469454