2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Tunari
Postat 08 mai 2024

Angajam lacatus mecanic

Salariu

5 000 - 5 200 lei

Localizare

Tunari

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 30377100

Descriere

DESCRIERE

Angajam lacatus mecanic pentru confectii metalice

Echipa noastra are nevoie de colegi noi pentru departamentul de productie. Cautam persoane serioase si calificate pentru postul de lacatus mecanic.

Conditii excelente de munca!

Ce ne dorim de la viitorul coleg:

  • persoana cu experienta;
  • capacitate si dorinta de invatare;
  • disponibilitate lucru in echipa;

Responsabilitati:

  • operatiuni de masurare,debitare,montaj;
  • cunostinte minime desen tehnic;
  • intretinere echipamente .

Oferim:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • pachet salarial avantajos;
  • loc de munca intr o fabrica moderna avand toate facilitatile: vestiar, loc de luat masa, incalzire pe timp de iarna

Program de lucru: 8 - 16.30 cu pauza de masa intre 12 - 12.30

Locatie : Oras Tunari str Nicolae Iorga nr 33

WEEKEND LIBER !!!

Pentru mai multe detalii ne poti contacta la:

telefon: +40*******98

Localitate

Tunari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Tunari
ID: 244195079