2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Buzau
  6. Operatori productie, confectioneri - Buzau
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Lacatus constructii-confectii metalice

Localizare

Buzau

Descriere

Candidatul Ideal

Studii medii/ Absolvent scoala profesionala cu calificare lacatus mecanic;

Capabil sa citeasca si sa interpreteze desene tehnice;

Capabil sa utilizeze instrumente de masura specifice activitatii;

Flexibilitate in gestionarea responsabilitatilor zilnice;

Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului

Executa confectii si constructii metalice.

Executa montaj echipamente industriale;

Are experienta în montajul de componente și subansambluri de  echipamente industriale confom fișelor tehnice/desenului tehnic, cu respectarea cotelor și a instrucțiunile de lucru;

Are experienta in citirea și interpretarea corectă a desenelor de ansamblu și de execuție pentru componentele mecanice;

Respecta specificatiile tehnice si standardele de calitate;

Se ofera salariu atractiv stabilit in functie de proba de lucru, tichete de masa 30 ron/zi, decontare transport sau cazare gratuitra si alte beneficii.

Angajare pe perioada nedeterminata.

Relatii la numarul de telefon 07********03

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 266308707