2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Olt
  6. Muncitori constructii - Slatina
S.C. RELOC S.A. - Resurse Umane
Postat 19 iunie 2024

Angajam Lacatus confectii metalice - Craiova

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Cautam persoane serioase si calificate pentru postul de LACATUS CONFECTII METALICE!

Responsabilitati principale:

  • Asamblarea, montarea si repararea diverselor componente mecanice conform specificatiilor tehnice;

  • Utilizarea echipamentelor si uneltelor specifice;

  • Interpretarea schemelor tehnice si a desenelor tehnice pentru executarea corecta a lucrarilor;

Oferim:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare;

  • Bonus de vacanta;

  • 24 de zile de concediu de odihna;

  • Acces la sistemul medical privat (pachet medical) si tarife speciale de abonament pentru membrii familiei;

  • Program de lucru de luni pana vineri, de la 07:30-16:00, cu pauza de masa intre 11-11:30;

  • Transport gratuit prin curse speciale in interiorul Craiovei si decontare integrala a abonamentului CFR si auto pe extern;

  • Zile libere si sprijin financiar pentru evenimente personale (casatorie, nastere, pierderea unei rude appropriate);

  • Prime si bonusuri.

  • Posibilitati de instruire;

Descrierea companiei

RELOC, de mai bine de 50 de ani, este specializat in proiectarea, constructia, repararea si modernizarea vehiculelor feroviare si a materialului rulant, precum si in productia de piese de schimb pentru industria feroviara.

RELOC reprezinta mai mult decat un brand european, reprezinta locuri de munca inalt calificate, productie, design, constructie si reconstructie, cercetare, crearea si dezvoltarea unor concepte feroviare inovative care sa tina pasul cu evolutiile tehnologice.

Oferim sansa unor adevarate cariere, nu doar a unor locuri de munca intr-un mediu de lucru performant, avand ocazia de a lucra cu cei mai buni specialisti si oportunitatea de a promova in cadrul organizatiei.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 270613846