2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Postat 21 mai 2024

Angajam Integrator automatizari KNX

Localizare

Timisoara

Nivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 40209376

Compania GTX Electric Solutions, ofera soluții de automatizări pentru clădiri rezidențiale, publice și comerciale si caută un Integrator automatizari KNX cu/fara experienta cu entuziast si dorinta de afirmare pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

• Proiectarea, configurarea și programarea echipamentelor KNX în conformitate cu cerințele proiectelor.

• Testarea și rezolvarea problemelor sistemelor KNX.

• Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare și clienții pentru a asigura implementarea corectă și eficientă a soluțiilor KNX.

• Configurarea platformelor și serverelor de control și vizualizare.

• Oferirea de instruire și suport tehnic clienților pentru utilizarea sistemelor KNX.

Cerințe:

• Cu, sau fara experiență în configurarea și programarea sistemelor KNX.

• Cunoștințe solide în domeniul electricității.

• Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.

• Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

• Certificarea KNX constituie un avantaj, dar sunt acceptați și candidații la nivel incepator.

• Cunoștințe de limba engleză.

Beneficii:

• Posibilitatea de a lucra într-o companie inovatoare și dinamică.

• Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și competențe.

• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

• Bază materială pentru testare.

• Tehnică de calcul, licențe, autovehicul și accesorii necesare pentru desfășurarea activității asigurate de companie.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270522210