2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Balotesti
hr eden
Postat 24 aprilie 2024

Angajam instructor monitor

Localizare

Balotesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 3375331

Descriere

BENEFICII:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Salariul 3.600 lei net

  • Spor de weekend pentru weekendurile lucrate

  • Tichete de masa in format electronic - 30 lei/zi

  • Asigurare medicala dupa perioada de proba

  • Transport decontat

  • Bonusuri in functie de performante

RESPONSABILITATI:

  • Asiguri echiparea corespunzatoare cu echipamentul de protectie    pentru desfasurarea activitatilor achizitionate

  • Asiguri instructajul clientilor atat in limba romana cat si in n limba engleza

  • Supraveghezi modul de folosire a echipamentelor si intervii atunci cand este cazul

  • Monitorizezi parcursul clientilor pe trasee

CERINTELE POSTULUI:

  • Cunoștințe de limba engleză (obligatoriu nivel conversațional)

  • Seriozitate, responsabilitate

  • Abilitati de comunicare si socializare

  • Dinamism și atenție distributivă

  • Capacitate de lucru individual si in echipa

Activitatea se desfasoara intr-un parc de aventura.

Localitate

Balotesti,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Balotesti
ID: 249153568