2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Constanta
  6. Instalatori - Constanta
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Instalatori sanitari pentru activitati de mentenanta

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma de mentenanța -angajam Instalatori sanitari pentru activitati de mentenanta cu program de lucru full-time -  contract de muncă pe o perioadă nedeterminată – salariu net incepand de la 4.000 lei + bonuri de masa

Cerințe:

-        Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala,

-        Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei,

-        Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse,

-        Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii,

Responsabilități:

§  Lucrări specifice activității de mentenanță, distribuite în funcție de specializare;

§  Executie instalatii sanitare / termice,

§  Evaluarea functionarii diverselor instalatii (sanitare, termice) si a diverselor componente ale instalatiilor,

§  Remediarea eventualelor defectiuni aparute la instalatii si la diversele componente ale acestora.

§  Realizarea corectă ale sarcinilor alocate;

§  Păstrarea relațiilor bune cu colegii de echipă și partenerii companiei.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269134137