2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 1
Postat 09 mai 2024

Angajam instalatori sanitare/termice +transport

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 5

Societate cu experienta in domeniul instalatiilor sanitare, termice si de climatizare.

DORIM SA ANGAJAM INSTALATORI CU EXPERIENTA

Cerinte:

Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj);

Abilitati de comunicare;

Deschis catre noi tehnologii;

Responsabil in activitatile de zi cu zi pe care le presteaza;

Responsabilitati:

Extecutarea lucrarilor de instalatii sanitare si termice de orice tip;

Oferta noastra:

Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa le oferim viitorilor nostri colegi un pachet de beneficii cat mai extins precum si posibilitati de dezvoltare si crestere profesionala

Promovam increderea, bazata pe valori, traditie si stabilitatea noastra;

Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;

Program Luni-Vineri-8ore-Weekend-urile sunt libere

SALARIUL ESTE ATRACTIV.

Pentru mai multe delatii: 07******00

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 235256623