2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Neamt
  6. Instalatori - Piatra Neamt
DAS SRL
Postat 01 mai 2024

Angajam Instalator Tehnico Sanitare si de Gaze Iasi

Localizare

Piatra Neamt

Full time

Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Detine diploma, certificat calificare pentru ocupatia functiei de instalator;

  • Capacitatea de a executa lucrari aferente instalatiilor pentru constructii;

  • Capacitatea de a lucra in echipe multidisciplinare (alaturi de electricieni, lacatusi, sudori, frigotehnisti, etc);

  • Cunoasterea planurilor de instalatii si a proiectelor de executie.

Responsabilitati principale:

  • Cunostiinte si aptitudini profesionale privind tehnologia de executie si montare a echipamentelor tehnice aferente instalatiilor pentru constructii (alimentare cu apa, canalizare, tehnico sanitare, abur, incalzire, (sisteme clasice de incalzire), utilizare gaze naturale, ventilare si conditionare a aerului, hidranti, stins incendiu si sprinklere, etc;

  • Cunoasterea materiilor prime si a materialelor folosite, necesare executarii lucrarilor de instalatii, conditiile de pastrare, norme specifice de consum; cunoasterea sculelor, echipamentelor de lucru si a instructiunilor de exploatare si intretinere a acestora;

  • Să efectuezi lucrări de mentenanță;

  • Să poți să oferi sfaturi și recomandări pentru buna funcționare a acestor sisteme.

Alte mențiuni:

  • Constituie avantaj alte atestate profesonale (mecanic, lacatus, sudor, etc.);

  • Disponibilitate deplasari.

Beneficii acordate

Financiar:

  • Salariu motivant;

  • Diurna / Tichete de masa;

  • Decontarea cheltuielilor de transport;

  • Echipament complet de protectie;

  • Cazare pentru cei din alte județe.

Dezvoltare

  • Cursuri de calificare, specializare, perfectionare.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 269441046