2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Instalatori - Bucuresti
  7. Instalatori - Sectorul 5
Postat 03 iunie 2024

Angajam instalator sudor

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Suntem în căutarea unui instalator sudor cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre. Dacă aveți cunoștințe în domeniul instalațiilor și sudurii și sunteți o persoană motivată și pasionată de lucrul într-un mediu dinamic, vă încurajăm să aplicați la acest post.

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de montaj și sudură conform specificațiilor și planurilor de lucru

  • Identificarea elementelor din plan si punerea lor in executie.

  • Instalarea, întreținerea și repararea instalațiilor sanitare, termice și de gaze

  • Respectarea normelor de siguranță și utilizarea echipamentelor de protecție corespunzătoare

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul instalațiilor și sudurii

  • Cunoștințe despre materialele și tehnologiile utilizate în domeniul instalațiilor

  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor într-un mod eficient

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită

Oferta noastră:

  • Salariu competitiv și beneficii adiționale în funcție de performanțe

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru plăcut și colegi de încredere

  • Proiecte variate și interesante

  • Cazare si diurna asigurata in deplasari

Vă mulțumim pentru interesul manifestat și vom lua în considerare toate aplicațiile primite. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați în vederea stabilirii unei întâlniri..

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 224799464