2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Timis
  6. Instalatori - Timisoara
Postat 27 mai 2024

Angajam instalator si muncitori necalificati

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 42863198

Căutăm un instalator talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice

Responsabilități:

- Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor sanitare și de încălzire.

- Diagnosticarea și remedierea problemelor legate de instalațiile sanitare.

- Efectuarea inspecțiilor regulate și a întreținerii preventive.

- Lucrul cu echipamente și unelte specifice pentru a efectua reparații și instalații eficiente.

- Comunicarea eficientă cu clienții pentru a identifica nevoile și pentru a oferi soluții adecvate.

- Respectarea normelor de siguranță și a reglementărilor locale.

Cerințe:

- Experiență dovedită în domeniul instalațiilor sanitare și termice.

- Cunoștințe solide despre sistemele de instalații și materialele utilizate.

- Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

- Certificare sau calificare profesională în domeniul instalațiilor (avantaj).

- Abilitatea de a lucra independent și în echipă.

- Permis de conducere categoria B.

Oferim:

- Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

- Posibilități de dezvoltare profesională și instruire continuă.

- Mediu de lucru dinamic și colegi prietenoși.

- Echipamente și unelte de lucru de calitate.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270773512