2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Prahova
  6. Instalatori - Ploiesti
Postat 14 iunie 2024

Angajam Instalator instalatii termice si sanitare

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea jobului

• Participa la efectutarea lucrarilor specific de montaj/reparatie/mentenanta a instalatiilor sanitare si termice, obiecte sanitare , centrale termice , echipamente climatizare ,etc.

• Participa la diverse faze de lucrari pe tipuri de proiecte alocat

Candidatul ideal

• Scoala profesionala/liceu,

• Cunostinte tehnice specifice meseriei (conform incadrarii din fisa postului inclusiv citirea unui plan de executie)

• Capacitate organizatorica, asumarea raspunderii pentru calitatea lucrarilor executate

• Capacitatea fizica de a raspunde la efort si respectarea programului de lucru,

• Disponibilitate la deplasari

• Permis auto cat. B

Oferta noastra

• Salariu negociabil in functie de experienta si de nivelul de cunoștințe și performanta

• Contract de munca pe perioada nedeterminata

• Transport asigurat catre punctele de lucru

• Program Luni – Vineri = 8 ore

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270536709