2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Timis
  6. Instalatori - Timisoara
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Instalator / Electrician / Tehnician curent slab

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4

Manpower, lider în recrutarea de talente, în parteneriat cu un prestigios centru comercial din Timișoara, este în căutarea de Instalator profesionist, Electrician si Tehnician curent slab determinati să aducă expertiză și dedicare în domeniul instalațiilor.

Descriere post Instalator:

·        Coordonarea și asigurarea funcționării optime a instalațiilor HVAC, sanitare și PSI, prin implementarea eficientă a mentenanței preventive și corective.

·        Gestionează activitățile de exploatare și mentenanță ale instalațiilor, contribuind la eficiența spațiului comercial.

·        Furnizează suport tehnic esențial echipelor de mentenanță, consolidând performanța departamentului.

·        Răspunde prompt solicitărilor și comenzilor de intervenție, asigurând un flux continuu al operațiunilor specifice.

·        Monitorizează atent activitatea firmelor subcontractoare, garantând calitatea și conformitatea în zona sa de responsabilitate.

Gestionarea eficientă a necesarului de materii prime, materiale și piese de schimb, sub îndrumarea unui inginer de specialitate

Descriere post Electrician:

·        Operarea cu precizie a instalațiilor de distribuție a energiei electrice de 20kV și 0,4 kV din Complexul Iulius Town.

·        Realizarea eficientă a mentenanței preventive și corective pentru toate elementele de instalații electrice din gestiune.

·        Citirea periodică și întreținerea riguroasă a grupurilor de măsură a energiei electrice ale chiriașilor.

·        Soluționarea operativă a comenzilor de intervenție primite de la chiriași, înregistrate cu profesionalism în aplicația de specialitate.

·        Executarea cu precizie a lucrărilor de modernizare și extindere a instalațiilor electrice, conform cerințelor societății.

·        Identificarea, preluarea și rezolvarea promptă, în limita competenței, a oricăror neconformități constatate.

Descriere post Tehnician Curent Slab:

·        Menținerea în stare optimă de funcționare a echipamentelor audio-video, cu accent pe calitate și eficiență.

·        Executarea cu profesionalism a lucrărilor de întreținere, reparații și înlocuiri la instalații, asigurând un mediu de lucru sigur și performant.

·        Verificarea și menținerea în stare bună de funcționare a sistemelor de telecomunicații, contribuind la conectivitatea eficientă a întregului complex.

·        Efectuarea reviziilor pentru rețelele de securitate, voce și date, cu atenție la detaliile tehnice.

·        Revizii la sistemele de avertizare împotriva incendiilor, monoxidului de carbon, camere video și sonorizare, asigurând un nivel înalt de securitate.

·        Delimitarea corespunzătoare a zonei de lucru, în concordanță cu standardele N.G.P.M. pentru un mediu de lucru sigur și ordonat.

Beneficii:

·        Salariu negociabil la interviu, reflectând experiența și competențele candidatului.

·        Bonusuri și prime pentru recunoașterea și stimularea performanțelor.

·        Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată, contribuind la beneficiile angajaților.

·        Servicii medicale private (Regina Maria) pentru asigurarea bunăstării și sănătății angajatului.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269366970