Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Postat Azi la 05:42

Angajam instalator cu/fara experienta - instalatii sanitare si termice

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normal

Firma din domeniul instalatiilor, cautam un manager/inginer/instalator cu sau fara experienta care sa se alature echipei noastre. Suntem in continua dezvoltare, iar in prezent avem in desfasurare mai multe proiecte.

Candidatul Ideal

·    Capacitate de lucru in echipa;

·    Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;

·   Seriozitate, punctualitate, onestitate;

·  Disponibilitate pentru deplasari / activitate de teren;

Descrierea jobului

·     Executia si reparatia instalatiilor sanitare si termice.

·     Verifica/repara/ inlocuieste componente specifice.

·     Montajul diverselor obiecte echipamente sanitare/termice

·     Diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor sanitare/ climatizare/ ventilatie si  efectuarea operatiunilor de intretinere, reparatie, interventie in regim de urgenta.

Salarizare in functie de competente;

Program de lucru - Luni-Vineri;

Telefon: +40**********78

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270388257