2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
APA NOVA BUCURESTI SA
Postat Azi la 11:49

Angajam Instalator Apa Canal

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Despre rol:

Echipa Apa Nova Bucuresti este în căutarea unui Instalator apă canal. Dacă profilul tau corespunde celui cautat de noi, te invitam sa aplici pentru acest post pe link-ul atasat.

Contractul de muncă este încheiat inițial pe perioadă determinată, dar poate fi ulterior modificat într-un contract pe perioadă nedeterminată, în funcție de performanța angajatului.

Responsabilitati:

  • Realizarea unor lucrari de intretinere şi mentenanta in reteaua publica de apa potabila/de canalizare;

  • Executarea lucrarilor de remediere a disfuncționalitatilor din cadrul retelei publice de

  • alimentare cu apa/de canalizare;

  • Inlocuirea bransamentelor pe reteaua publica de apa potabila;

  • Inlocuirea racordurilor pe reteaua publica de canalizare;

  • Depistarea pierderilor ascunse de apa pe reteaua publica.

Cerinte:

  • Nivel studii: invatamant minim obligatoriu;

  • Nivel experienta: minim 1 an;

  • Atestari/certificari: calificare Instalator alimentari apa;

  • Abilitati soft: responsabilitate, seriozitate, punctualitate, inițiativa.

Beneficii:

  • Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (30 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);

  • Prime și bonusuri: prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;

  • Decontarea serviciilor de apă/canalizare,

  • Vouchere de vacanta

  • Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);

  • Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;

  • Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;

  • Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 267461403