2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Brasov
  6. Instalatori - Brasov
Postat 29 aprilie 2024

Angajam instalator

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Instalator

Candidatul ideal:

-         Cunostinte in executarea lucrarilor de montaj si intretinere instalatii sanitare, de aer conditionat, de alimentare cu apa, incalzire central

-         Experienta in domeniul instalatiilor sanitare, termice si electrice;

-         Realizare operatii conform planului de mentenanta aprobat;

-         Punctual, atent la detalii si obisnuit cu lucrul in echipa;

-         Constituie avantaj abilitatea si disponibilitatea de a efectua si alte activitati administrative;

-         Cunoaste normele tehnice in vigoare;

Descrierea jobului:

-         Realizează operatii conform planului de mentenanta aprobat;

-         Activitate in soft de mentenanta;

-         Asigura mentenanta tuturor instalatiilor sanitare si instalatiilor termice din incinta parcului industrial:             instalatii de climatizare             instalatii de incalzire cu gaz metan             retea si sistem de alimentare cu apa potabila si canalizare             instalatii de stingere a incendiilor

-         Ajuta echipa de mentenasnta la alte lucrari de intretinere a cladirilor;

-         Supravegheaza si asigura functionarea in parametrii a instalatiilor;

-         Intervine in caz de avarii la instalatii, remediaza si raporteaza interventiile efectuate;

-         Executa activitatile prevazute de graficele de verificari,  conform programului de mentenanta, raspunzand de calitatea acestora;

-         Supravegherea si mentinerea in parametrii a instalatiilor electrice, sanitare, aer conditionat, alarme, pompe, central termice, etc;

-         Interventii si reparatii in cel mai scurt timp a defectiunilor aparute.;

-          Revizii periodice pentru prevenirea defectiunilor inopinante.

Oferim:

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- program de lucru: Luni - Vineri, 08:00 - 17:00

- salariu constant + prime de performanta

- prima de Pasti si de Craciun

- seriozitate, singurata, profesionalism.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267873196