2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Generalist
  5. Generalist - Dambovita
  6. Generalist - Targoviste
Postat 24 mai 2024

Angajam Inspector Resurse Umane

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO3180640

Descriere

Cautam un coleg nou pasionat/pasionata de Resurse Umane

Consideri ca jobul nostru este potrivit pentru tine?

Alatura-te echipei Regata ca Inspector Resurse Umane

Te asteptam sa ne cunoastem!

Candidatul Ideal:

  • studii medii/superioare;

  • curs calificare IRU;

  • cunostinte de operare MS OFFICE(Excel,World,Outlook,Power Point);

  • cunostinte solide de legislatia muncii;

  • abilitati foarte bune de organizare,relationare,atentie la detalii,capacitate de prioritizare;

  • buna cunoastere si intelegere a proceselor legate de Resurse Umane;

Responsabilitatile postului:

  • administrare personal:dosare de personal,intocmire contracte individuale de munca,fise de post,acte aditionale,decizii desfacere contracte munca,intocmire adeverinte diverse;

  • transmiterea corecta si la termen a datelor in REVISAL;

  • se ocupa de formarea profesionala si documentelor aferente realizarii formarii profesionale in cadrul societatii;

  • asigura pastrarea,arhivarea electronica si fizica si siguranta documentelor la nivelul biroului precum si confidentialiatea datelor si informatiilor;

  • se ocupa de evidenta concediilor de odihna,a concediilor medicale,evidenta pontajelor pe puncte de lucru;

  • mentine legatura cu serviciul extern de Medicina Muncii,tinerea evidentei fiselor;

  • implicarea in alte activitati de resurse umane,recrutare personal;

  • pregateste anunturile de angajare si le posteaza pe site-urile de recrutare(Ejobs,Olx,Linkedin,Jobradar,etc);

  • se ocupa de selectia candidatilor;

  • mentinerea relatiei cu ITM,AJOFM,CASA DE SANATATE;

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 270668113