2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 4
Postat 17 aprilie 2024

Angajam Inspector R.U.

Salariu

3 500 - 3 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Full time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

  • cunostinte de legislatia muncii si salarizare
  • cunostiinte generale PC si pachet Office (in special Excel si Word)
  • excelente abilitati de comunicare si de prioritizare a sarcinilor
  • capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate simultan
  • abilitatea de a lucra cu termene limita
  • atentie la detalii si rigurozitate in lucrul cu date
  • responsabilitate si seriozitate
  • confidentialitate

Responsabilităţi:

  • Întocmire contracte individuale de muncă, acte adiționale la CIM, decizii de suspendare CIM, decizii de încetare CIM, Fise post;
  • Administrarea si actualizarea fluctuatiei personalului in evidentele de HR ale companiei;
  • Gestionare, arhivare dosare personal, scanare documente;
  • Întocmirea și verificarea pontajelor lunare;
  • Întocmire și verificare zilnică a condicilor de prezență;
  • Întocmire diverse tipuri de adeverințe pentru salariați;
  • Introducere date primare necesare calcului salariilor;
  • Întocmire decizii de detașare/ delegare a personalului;
  • Operare date în aplicația Revisal;
  • Relația cu medicul de medicina muncii: programări ale personalului, evidenta fiselor de aptitudine (data efectuare, data scadenta, alte recomandări);
  • Acordarea și gestionarea echipamentului de lucru și protecție pentru salariați;
  • Alte activități specifice departamentului de Resurse Umane;
  • Însușirea permanenta a legislației muncii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 224996149