2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Neamt
  5. IT - Telecomunicatii - Piatra Neamt
Postat 07 aprilie 2024

Angajam Ingineri sau Tehnicieni service IT

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO17718057

Descrierea postului Service IT: cunostinte temeinice hardware si software, asamblari PC-uri, diagnosticare defectiuni si remedierea acestora.

Permis categoria B

Salariul este motivant,in functie de experienta.

Persoana dinamica, organizata, cu atentie distributiva, capacitate de asimilare rapida, spirit de lucru in echipa.

Descrierea firmei: Firma SYSTEM PRO PIATRA NEAMT comercializeaza toata gama de echipamente IT, consumabile, imprimante, copiatoare, faxuri, produse de birotica si papetarie, service pt. calculatoare, laptopuri, copiatoare, imprimante etc.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 209487464